Alergolog w Grodzisku Mazowieckim

Jacek Waśniewski

alergolog

Przyjęcia:
dr n.med. Waśniewski Jacek

Poniedziałek 15-19
Wtorek 8-13

Cennik:
KONSULTACJA ALERGOLOGICZNA 220 zł
TESTY ALERGOLOGICZNE SKÓRNE WZIEWNE 200 zł
TESTY ALERGOLOGICZNE SKÓRNE POKARMOWE 180 zł
TESTY 1 ALERGEN 80 zł
ODCZULANIE 100 zł 
ZAŚWIADCZENIE  LEKARSKIE 80 zł

Lekarz alergolog to specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób wywołanych przez alergen, a więc substancje powodujące gwałtowną reakcję uczuleniową. Przyczyną wystąpienia gwałtownej reakcji uczuleniowej jest nadmierna i nieprawidłowa odpowiedź naszego układu immunologicznego, która może się objawiać katarem, swędzeniem oczu, wysypką lub mniej oczywistymi symptomami alergii, takimi jak bóle brzucha czy bóle głowy.

Nasz alergolog diagnozuje i leczy alergie:

  • pokarmowe,
  • wziewne,
  • kontaktowe.

Dodatkowym atutem korzystania z pomocy alergologicznej w prywatnej przychodni MEDIKON jest możliwość współpracy alergologa z innymi specjalistami. W zależności od specyfiki alergii oraz jej objawów nasz specjalista współpracuje z doświadczonymi lekarzami, takimi jak dermatolog czy laryngolog. Dzięki temu świadczona pomoc medyczna jest kompleksowa i ukierunkowana nie tylko na leczenie objawowe, ale przede wszystkim na leczenie przyczynowe wszystkich typów alergii.

Alergolog Grodzisk Mazowiecki

Pacjentów z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki oraz Jaktorów zainteresowanych możliwością skorzystania z pomocy alergologa zachęcamy do kontaktu z rejestracją kliniki medycznej MEDIKON. Oferujemy tylko wizyty prywatne.

Wszelkie informacje na temat dostępnych terminów oraz cennika wizyt uzyskacie Państwo w rejestracji naszej przychodni.

Specjalista alergolog przyjmuje dorosłych i dzieci. W ramach świadczonej pomocy medycznej wykonujemy szereg badań i testów alergologicznych, dzięki którym możemy zdiagnozować przyczynę alergii i przeciwdziałać chorobie.

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę