Echo serca w Grodzisku mazowieckim i Milanówku

Echo serca jest podstawowym badaniem w diagnozie chorób serca. Daje możliwość obejrzenia na ekranie monitora struktury anatomicznej serca, oceny jego kurczliwości, a także budowy oraz pracy zastawek wewnątrz sercowych. Echo serca pozwala także ocenić przepływ krwi w obrębie przedsionków i komór serca, jak również dużych naczyń krwionośnych. Podczas badania można wykryć obecność skrzeplin, nowotworu serca oraz płynu w osierdziu. Obraz narządu i jego pracy uzyskiwany jest za pomocą ultradźwięków, dlatego echo serca często nazywane jest również USG serca. Echo serca to badanie nieinwazyjne, bezbolesne i nie potrzeba się do niego przygotowywać. Można je wykonywać tak często, jak to tylko jest konieczne ponieważ nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Umów się na echo serca w Brwinowie

Mieszkasz w Grodzisku Mazowieckim, Milanówku lub Brwinowie? Nasza oferta jest skierowana do Ciebie! Echo serca to jedno z najpopularniejszych badań diagnostycznych, dostarczające cennych i dokładnych informacji na temat stanu zdrowia naszych pacjentów. Proponujemy Ci udział w badaniu pod okiem specjalistów, korzystających z nowoczesnych urządzeń. Doskonale wiedzą oni, jak interpretować wyniki, dlatego po opuszczeniu naszej prywatnej kliniki w Grodzisku Mazowieckim będziesz dysponował pełnym obrazem klinicznym wraz z medyczną interpretacją.

Nie zwlekaj z umówieniem wizyty! Problemy kardiologiczne, szczególnie te, wykryte odpowiednio wcześniej, można skutecznie leczyć sprawdzonymi metodami, głównie farmakologicznymi. Nawet, jeśli potrzebny okaże się zabieg, czy zmiana trybu życia, lepiej mieć wcześniej taka świadomość, aby dać sobie szanse na wyzdrowienie lub ustabilizowanie stanu zdrowia. Echo serca można wykonać na własne żądanie lub po zaleceniach lekarskich. Zawsze dobrze jest udać się do miejsca, w którym zostaniesz poddany badaniu w sposób profesjonalny i kompleksowy. Dołącz do grona naszych pacjentów. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę