Gastrolog w Grodzisku mazowieckim i Milanówku

lukasz-konecki-lekarz

lek. Łukasz Konecki

Gastrolog

Przyjęcia:
dr Konecki Łukasz


Wtorek 16:20-19:40 

Cennik:
KONSULTACJA GASTROENTEROLOGICZNA 220 zł 

Gastrolog, Internista – Łukasz Konecki
Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2011- 2015 pracowałem w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie jestem zastępcą ordynatora Oddziału Gastroenterologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uczestniczę w krajowych oraz zagranicznych kursach doskonalących.

Gastrolog specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu pokarmowego. Jego specjalizacja obejmuje choroby przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustki i dróg żółciowych. Warto przy tym pamiętać, że gastrolog leczy również takie dolegliwości, jak zgaga, niestrawność czy wrzody. Gastrolog okazuje się pomocny także w diagnozie poważniejszych schorzeń układu pokarmowego, które mogą wymagać konsultacji z chirurgiem bądź onkologiem.

Jak przebiega wizyta u gastrologa?

Wizyta w gabinecie gastrologa rozpoczyna się od przeprowadzenia wywiadu z pacjentem. Lekarz pyta o odczuwane dolegliwości, częstotliwość wypróżnień, zażywane leki, sposób odżywiania – wszystko, co może być pomocne w postawieniu wstępnej diagnozy. Jeśli do gastrologa zgłasza się pacjent z objawami dotyczącymi żołądka lub dolnej części brzucha lekarz przeprowadza badanie powłok brzusznych. Następnie zleca specjalistyczne badania.

Do badań, które może nam zlecić gastrolog należą m.in.: badania krwi, badanie USG, badanie RTG jamy brzusznej z kontrastem, gastroskopia, kolonoskopia, rezonans magnetycznych oraz tomografia komputerowa.

Gastrolog Grodzisk Mazowiecki, Milanówek

POZ Medikon z siedzibą na terenie miejscowości Grodzisk Mazowiecki i Milanówek współpracuje z wieloma specjalistami z różnych dziedzin medycyny. W swoim zespole posiadamy doświadczonego gastrologa. Pacjentów zainteresowanych umówieniem się na konsultację gastrologiczną zachęcamy do zapoznania się z sylwetką lek. Łukasza Koneckiego. Zapisy na konsultacje przyjmujemy telefonicznie i osobiście w recepcji przychodni. Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę