Ginekolog

ginekolog grodzisk mazowieckiGinekolog to lekarz specjalizujący się w profilaktyce oraz leczeniu chorób żeńskiego układu płciowego. Ginekologia jest ściśle związana z położnictwem. W prywatnej przychodni MEDIKON ginekolodzy oferują kompleksową pomoc w zakresie:

  • diagnozowania i leczenia zaburzeń miesiączkowania,
  • diagnozowania i leczenia stanów zapalnych pochwy,
  • zalecania środków antykoncepcyjnych,
  • podstawowego diagnozowania i leczenia problemów z bezpłodnością,
  • diagnozowania nowotworów narządów rodnych,
  • diagnozowanie oraz leczenie nietrzymania moczu,
  • diagnozowanie chorób przy użyciu kolposkopii,
  • prowadzenia ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka.

Prowadzenie ciąży

W ramach prowadzenia ciąży przyszłym mamom oferujemy kompleksową opiekę medyczną w okresie ciąży i połogu. Obok konsultacji ginekologicznych zapewniamy stałe monitorowanie przebiegu ciąży i rozwoju płodu poprzez zlecanie określonych badań laboratoryjnych oraz przeprowadzanie badań w gabinecie. Wykonujemy badania USG i KTG płodu. Pacjentki, u których stwierdzono nieprawidłowości poddajemy stałemu nadzorowi położniczemu w ramach intensywnej opieki ambulatoryjnej, a w razie wystąpienia wskazań hospitalizacji.

Ginekolog Grodzisk Mazowiecki

Klinika medyczna MEDIKON świadczy usługi w ramach prywatnej opieki medycznej. Naszą pomoc kierujemy do pacjentek z gminy Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów i Milanówek. Każdej pacjentce zapewniamy profesjonalną pomoc w pełni dostosowaną do jej indywidualnych potrzeb.

Nasza placówka współpracuje z wykwalifikowanymi ginekologami oraz położnikami, zapewniając odpowiednią opiekę medyczną kobietom na każdym etapie ich życia, także przez cały okres trwania ciąży i połogu.

Hanna Dmochowska-Dąbrowska

ginekolog-położnik

Sylwia Szcześniewska

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Wieloprofilowym Szpitalu im. Gabriela Narutowicza  w Krakowie, w Szpitalu na Solcu, a w ostatnich latach w II Klinice Położnictwa i Ginekologii  CMKP w Szpitalu Bielańskim.

Prowadzę ciąże fizjologiczne i patologiczne, opiekuję się ciężarnymi ze schorzeniami internistycznymi.

Ze szczególnym zainteresowaniem  zajmuje się leczeniem schorzeń kobiecych, diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu oraz zaburzeń statyki narządu rodnego.

Zajmuje się antykoncepcją oraz leczeniem zabiegowym schorzeń ginekologicznych.

Sergiy Melnykov

ginekolog