Holter RR w Grodzisku mazowieckim i Milanówku

Holter ciśnieniowy Grodzisk Mazowiecki, Milanówek oraz Jaktorów

W naszej klinice medycznej prowadzimy bardzo precyzyjne badania pozwalające dokładnie określić stan zdrowia pacjenta, szczególnie pod kątem kardiologicznym. Korzystamy w tym celu z jednego z najnowocześniejszych holterów ciśnieniowych w Grodzisku Mazowieckim. Jest to urządzenie diagnostyczne, pozwalające na automatyczne monitorowanie ciśnienia tętniczego krwi przez całą dobę. Tylko dobry holter RR jest w stanie pracować dokładnie i sprawnie, dostarczając nam danych na temat wartości ciśnienia pacjenta o różnych porach dnia i nocy.

Monitorowanie ciśnienia – holter RR

Korzystanie z holtera RR jest okazją dla mieszkańców Milanówka, Jaktorów, Brwinowa czy Grodziska Mazowieckiego do poznania stanu swojego zdrowia. Kompaktowy aparat zbudowany z zakładanego na ramię mankietu i dopasowanego do niego rejestratora prezentuje wartości. Jeżeli są one wyższe niż 130/85 mmHg w dzień i wyższe niż 120/80 mmHg w nocy, wówczas mamy podstawy, by uznać je za niepoprawne. Jeżeli całodobowe wartości ciśnienia tętniczego są niepokojące, wówczas rozszerzamy diagnostykę, wdrażamy lub zmieniamy system leczenia. Często pacjenci korzystający z holtera ciśnieniowego otrzymują wskazania, aby kontrolować ciśnienie krwi także w warunkach domowych.

Kiedy stosować holter ciśnieniowy?

Są takie sytuacje, w których badanie holterem RR jest szczególnie rekomendowane. Na pewno jest ono elementem diagnostyki nadciśnienia i niedociśnienia tętniczego krwi, ale też:

  • pomaga w kontrolowaniu skuteczności leczenia problemów z ciśnieniem,
  • pomaga diagnozować stany, w których ciśnienie tętnicze ulega zmianom i pacjent odczuwa szereg dolegliwości z tego powodu,
  • jest elementem okresowych badań profilaktycznych.

Dzięki uzyskanym wynikom oraz ich interpretacji, możemy zaplanować i wdrożyć najlepszą terapię leczenia zaburzeń ciśnienia.

Oferta naszej kliniki – holter RR

Odczuwasz dolegliwości związane z wahaniami ciśnienia? Obawiasz się o to, że Twój organizm pracuje nieprawidłowo i chcesz potwierdzić swoje podejrzenia lub pozbyć się ich? W ramach rozszerzonej diagnostyki Twój lekarz prowadzący zalecił skorzystanie z badania holterem ciśnieniowym? Umów się na wizytę w prywatnej klinice medyczne w Grodzisku Mazowieckim. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę