Kosmetologia

depilacja laserowa grodzisk mazowieckiDepilacja laserowa to skuteczny, a zarazem bezpieczny sposób walki z niepożądanym owłosieniem wybranych partii ciała. Podczas zabiegu emitowana przez laser wiązka światła jest absorbowana przez melaninę (barwnik zawarty w cebulkach włosów), w wyniku czego dochodzi do termicznej degradacji struktur odpowiedzialnych za wzrost włosów. Z biegiem lat nasz organizm wytwarza nowe struktury, dlatego w celu podtrzymania efektu depilacji laserowej poleca się wykonywanie zabiegów przypominających mniej więcej raz na cztery lata.

Czy depilacja laserowa boli?

Depilacja laserowa jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym, acz w bardziej wrażliwych strefach może powodować dyskomfort. W celu jego zminimalizowania poddawaną zabiegowi partię ciała schładzamy kompresem lodowym.

Depilacja laserowa Grodzisk Mazowiecki

W Przychodni MEDIKON w Grodzisku Mazowieckim chcemy kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o zabiegi depilacji laserowej. Zabiegi wykonujemy przy użyciu nowoczesnego, bezbolesnego lasera Thunder MT o potwierdzonej skuteczności. Laser Thunder MT jest tak skuteczny, że z zabiegów depilacji laserowej mogą korzystać także osoby o bardzo ciemnej karnacji, jak i osoby z jasnym i cienkim owłosieniem. Dodatkowym atutem lasera Thunder MT jest duża głowica, dzięki której zabieg trwa jeszcze krócej.

Pierwsze efekty depilacji są widoczne już po pierwszym zabiegu. W celu skutecznego usunięcia owłosienia poleca się wykonanie kilku zabiegach w rekomendowanych odstępach czasu (od 4 do 10 tygodniu w zależności do depilowanej partii ciała).

Dbanie o piękno i zdrowie to nie tylko depilacja laserowa. Dlatego nasze Klientki i Klientów zapraszamy również do skorzystania z oferty na szczepienia