Medycyna rodzinna w Grodzisku mazowieckim i Milanówku

Zasadniczym celem medycyny rodzinnej jest utrzymanie pacjentów w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej poprzez stosowanie profilaktyki oraz leczenie najczęstszych schorzeń.

Medycyna rodzinna to dział medycyny zajmujący się zapewnianiem kompleksowej opieki medycznej wszystkim członkom rodzinny będącym pod opieką lekarza rodzinnego. Lekarz rodzinny to najczęściej lekarz pierwszego kontaktu, do którego udajemy się w celu uzyskania diagnozy, skierowania na badania lub skierowania do lekarza specjalisty. Głównym zadaniem lekarza rodzinnego jest prawidłowe rozpoznanie jednostki chorobowej na poziomie ogólnym, które umożliwia zapewnienie choremu odpowiedniej opieki medycznej. Do kompetencji lekarza pierwszego kontaktu należy również badanie osób zdrowych przed szczepieniem, przy czym standardowo przyjmuje się, że badania przed szczepieniem dzieci przeprowadza pediatra, a badania przed szczepieniem dorosłych internista.

Internista  Grodzisk Mazowiecki, Milanówek

Starając się zapewnić kompleksową opiekę naszym Pacjentom działająca na terenie Grodziska Mazowieckiego i Milanówka Przychodnia MEDIKON oferuje pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy rodzinnych. Każdy lekarz pierwszego kontaktu współpracujący z naszą placówką to specjalista z zakresu medycyny rodzinnej. Obok badań diagnostycznych nasi interniści zapewniają fachowe doradztwo w zakresie profilaktyki zdrowia i szczepień dodatkowych.

Pacjentów zainteresowanych możliwością umówienia się na konsultację z lekarzem rodzinnym zapraszamy do kontaktu z rejestracją. Zapewniamy dogodne terminy wizyt oraz krótki czas oczekiwania na wizytę w gabinecie. 

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę