Neurolog W GRODZISKU MAZOWIECKIM

Jarosław Maryański

lekarz oddziału Neurologii Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza - Pruszków Tworki

Przyjęcia:
dr Maryański Jarosław

 Poniedziałek, Czwartek
15:30-19:00 

Cennik:
KONSULTACJA NEUROLOGICZNA 220 zł 

Neurolog specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego i nerwów obwodowych. Diagnozowanie ośrodkowego układu nerwowego i nerwów obwodowych polega na badaniu czynności układu nerwowego poprzez obserwację reakcji ciała na określone bodźce, jak również analizę wyników badań obrazowych. Do podstawowych badań obrazowych wykorzystywanych w neurologii zalicza się rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową.

Wskazania do wizyty u neurologa

Objawy neurologiczne są niezwykle zróżnicowane. Należą do nich szeroko pojęte bóle, osłabienie siły mięśniowej, a także kurcze i drżenie mięśni. Neurolog diagnozuje i leczy również zaburzenia czucia, problemy z koordynacją ruchową i zaburzenia równowagi, szumy uszne i zawroty głowy. Wiele wskazań do wizyty u neurologa pokrywa się ze wskazaniami do wizyty u laryngologa, dlatego warto wybrać placówkę medyczną, w której obaj specjaliści mają możliwość współpracy i konsultacji.

Neurolog Grodzisk Mazowiecki i Milanówek 

Prywatna przychodnia MEDIKON współpracuje z wysoko wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie neurologii, oferując pacjentom:

  • konsultacje neurologiczne,
  • diagnostykę,
  • leczenie.

Swoje usługi kierujemy do pacjentów z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki i Jaktorów. Naszych pacjentów przyjmujemy prywatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W trosce o Państwa zdrowie i komfort staramy się zapewniać możliwie najkrótsze terminy oczekiwania na wizytę. Wizyty w gabinecie neurologa odbywają się po ówczesnej rejestracji. Pacjentów zainteresowanych konsultacjami zapraszamy do kontaktu z rejestracją, gdzie otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat skierowań, terminów wizyt oraz cennika.

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę