Okulista w Grodzisku mazowieckim, Milanówku, Jaktorów i Książenice

Robert Pakuła

Okulista

Przyjęcia:
dr Pakuła Robert
Czwartek 13-15

 

Cennik:
KONSULTACJA OKULISTYCZNA 220 zł
BADANIE OCT 220 zł
POLE WIDZENIA 120 zł
BADANIE PACHYMETRIA 100 zł
POMIAR CIŚNIENIA W GAŁCE OCZNEJ BEZDOTYKOWO 50 zł
DOBÓR OKULARÓW BEZ KONSULTACJI 150 zł
OCENA REFRAKCJI 60 zł

PAKIET JASKRA 550 zł
PAKIET PLAMKOWY AMD 400 zł
PAKIET OKULARY 380 zł 

Wykonujemy:

  • BADANIE GDX
  • BADANIE OCT BADANIE OCT JASKROWE
  • PACHYMETRIA
  • ogólne kompleksowe konsultacje okulistyczne

Prywatny gabinet okulistyczny

Okulista to lekarz specjalista wykwalifikowany w diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce wad i chorób wzroku. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, jak i doświadczenia specjalisty lekarz okulista może się zajmować zarówno doborem okularów korekcyjnych, jak i przeprowadzaniem operacji narządu wzroku. Przy czym te ostatnie najczęściej leżą w kompetencji chirurga okulisty, który specjalizuje się w leczeniu operacyjnym zdiagnozowanych wcześniej chorób narządu wzroku, przede wszystkim jaskry, choroby zezowej oraz zaćmy.

W swojej codziennej pracy okulista przede wszystkim diagnozuje wady wzroku i specjalizuje się w doborze odpowiednich szkieł korekcyjnych. Jednocześnie okulista odpowiada za diagnozowanie i nieoperacyjne leczenie chorób oczu. Zwracają się do niego pacjenci borykający się z chorobami narządu wzroku i ich nieprzyjemnymi konsekwencjami. Zez, jaskra, zaćma, zapalenie spojówek, zmiany nowotworowe – to jedne z najczęściej diagnozowanych i poddawanych leczeniu chorób wzroku.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnego okulisty?

Choroby i nieprawidłowości diagnozowane w obrębie narządu wzroku – podobnie jak wszystkie choroby – wymagają szybkiej reakcji. Natychmiastowe podjęcie odpowiedniego leczenia pozwala na zahamowanie postępu choroby, zawrócenie jej następstw oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia oraz profilaktyki, dzięki którym choroba nie postępuje lub postępuje w zwolnionym tempie. Wybierając okulistę prywatnie mamy pewność dogodnego terminu konsultacji specjalistycznej oraz krótkiego oczekiwania na wizytę w gabinecie okulistycznym. Co ważne, korzystając z prywatnej opieki okulistycznej nie potrzebujemy skierowania od lekarza rodzinnego, co znacząco skraca czas reakcji.

Okulista w Grodzisku mazowieckim, Milanówku, Jaktorów i Książenice

Pacjentów z terenu Grodziska Mazowieckiego oraz pobliskich miejscowości jak Milanówek, Odrano-Wola czy Chrzanów Duży zachęcamy do skorzystania z prywatnej opieki okulistycznej w Klinice Medycznej MEDIKON. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług z możliwością wykonania szeregu specjalistycznych badań bezpośrednio w naszym gabinecie okulistycznym.

Nie wymagamy skierowania. Nasz okulista pozostaje do Państwa dyspozycji w najbardziej dogodnych dla Państwa terminach. Badania wzroku przeprowadzamy u pacjentów dorosłych, młodzieży i dzieci. Dysponujemy kompleksowo wyposażonym gabinetem, dzięki czemu w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze możemy zapewnić kompleksową diagnostykę wad wzroku, jak i chorób oczu.

W celu umówienia konsultacji okulistycznej zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z rejestracją Kliniki Medycznej.

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę