Okulista

Lekarz okulista badający oko pacjenta

Elżbieta Sędrowicz

Okulista

Robert Pakuła

Okulista

Wykonujemy:

  • BADANIE GDX
  • BADANIE OCT BADANIE OCT JASKROWE
  • PACHYMETRIA
  • ogólne kompleksowe konsultacje okulistyczne

 

Prywatny gabinet okulistyczny

Okulista to lekarz specjalista wykwalifikowany w diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce wad i chorób wzroku. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, jak i doświadczenia specjalisty lekarz okulista może się zajmować zarówno doborem okularów korekcyjnych, jak i przeprowadzaniem operacji narządu wzroku. Przy czym te ostatnie najczęściej leżą w kompetencji chirurga okulisty, który specjalizuje się w leczeniu operacyjnym zdiagnozowanych wcześniej chorób narządu wzroku, przede wszystkim jaskry, choroby zezowej oraz zaćmy.

W swojej codziennej pracy okulista przede wszystkim diagnozuje wady wzroku i specjalizuje się w doborze odpowiednich szkieł korekcyjnych. Jednocześnie okulista odpowiada za diagnozowanie i nieoperacyjne leczenie chorób oczu. Zwracają się do niego pacjenci borykający się z chorobami narządu wzroku i ich nieprzyjemnymi konsekwencjami. Zez, jaskra, zaćma, zapalenie spojówek, zmiany nowotworowe – to jedne z najczęściej diagnozowanych i poddawanych leczeniu chorób wzroku.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnego okulisty?

Choroby i nieprawidłowości diagnozowane w obrębie narządu wzroku – podobnie jak wszystkie choroby – wymagają szybkiej reakcji. Natychmiastowe podjęcie odpowiedniego leczenia pozwala na zahamowanie postępu choroby, zawrócenie jej następstw oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia oraz profilaktyki, dzięki którym choroba nie postępuje lub postępuje w zwolnionym tempie. Wybierając okulistę prywatnie mamy pewność dogodnego terminu konsultacji specjalistycznej oraz krótkiego oczekiwania na wizytę w gabinecie okulistycznym. Co ważne, korzystając z prywatnej opieki okulistycznej nie potrzebujemy skierowania od lekarza rodzinnego, co znacząco skraca czas reakcji.

Okulista w Grodzisku Mazowieckim

Pacjentów z terenu Grodziska Mazowieckiego oraz pobliskich miejscowości jak Milanówek, Odrano-Wola czy Chrzanów Duży zachęcamy do skorzystania z prywatnej opieki okulistycznej w Klinice Medycznej MEDIKON. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług z możliwością wykonania szeregu specjalistycznych badań bezpośrednio w naszym gabinecie okulistycznym.

Nie wymagamy skierowania. Nasz okulista pozostaje do Państwa dyspozycji w najbardziej dogodnych dla Państwa terminach. Badania wzroku przeprowadzamy u pacjentów dorosłych, młodzieży i dzieci. Dysponujemy kompleksowo wyposażonym gabinetem, dzięki czemu w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze możemy zapewnić kompleksową diagnostykę wad wzroku, jak i chorób oczu.

W celu umówienia konsultacji okulistycznej zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z rejestracją Kliniki Medycznej.