Pediatra w Grodzisku mazowieckim

Pediatra specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób okresu dziecięcego, a także ich profilaktyce. Pacjentami pediatry są dzieci i młodzież od urodzenia aż do ukończenia 18 roku życia. Ze względu na swoją specjalizację lekarz dziecięcy posiada wiedzę z różnych dziedzin medycyny, dzięki czemu może trafnie i szybko diagnozować choroby u dzieci.

Lekarz dziecięcy Grodzisk Mazowiecki

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych pacjentów z terenu Grodziska Mazowieckiego klinika MEDIKON współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami dziecięcymi o bogatym doświadczeniu zawodowym. Nasi pediatrzy to specjaliści wyróżniający się wszechstronną wiedzą oraz wyjątkowym podejściem do małych pacjentów. Dzięki temu każda wizyta w gabinecie przebiega w przyjaznej atmosferze.

W zależności od potrzeb oraz oczekiwań rodziców nasz pediatra może objąć dziecko kompleksową pieką w ramach usług szeroko pojętej medycyny rodzinnej  lub udzielić jednorazowej konsultacji medycznej. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z pacjentami, bo tylko w ten sposób możemy skutecznie i kompleksowo dbać o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego też w ramach każdej wizyty zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, jednocześnie zlecając wszelkie niezbędne do postawienia diagnozy badania.

Nasz gabinet pediatryczny świadczy również usługi z zakresu szczepień. Przeprowadzamy szczepienia obowiązkowe wynikające z kalendarza szczepień dziecka, jak również szczepienia dodatkowe. Przed każdym szczepieniem dziecko bada nasz lekarz dziecięcy.

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę