Psychiatra w Grodzisku mazowieckim

zdjęcie

Araśniewicz Joanna

psychiatra Zastępca Ordynatora Oddział Psychiatryczny w MSCZ w Pruszkowie – Tworki

Przyjęcia:
dr Araśniewicz Joanna


Wtorek 16-19,
Czwartek 16-19,
Piątek 16-19:30

Cennik:
KONSULTACJA PSYCHIATRYCZNA PIERWSZORAZOWA 300 zł
KONSULTACJA PSYCHIATRYCZNA 250 zł

Psychiatra to specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych. Jego rola nie sprowadza się do leczenia objawowego, ale do określania przyczyn nieprawidłowości i ich eliminowania, o ile jest to możliwe. W odróżnieniu od psychologa psychiatra jest uprawniony do przepisywania leków na recepty, w związku z czym leczenie psychiatryczne może przyjmować różne formy:

  • leczenia terapeutycznego,
  • leczenia farmakologicznego,
  • terapii popartej lekami.

W zależności do specyfiki choroby/zaburzenia pacjenci mogą być leczeni ambulatoryjnie lub wymagać hospitalizacji. Nasz ośrodek specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu ambulatoryjnym i terapii. 

Psychiatra Grodzisk Mazowiecki i Milanówek 

Prywatna przychodnia MEDIKON zapewnia profesjonalną pomoc psychiatryczną pacjentom z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki i Jaktorów. Pacjentów przyjmujemy prywatnie.

W trosce o Państwa zdrowie i komfort dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najbardziej kompleksową pomoc w każdym przypadku. Prowadzimy konsultacje psychiatryczne, diagnozujemy i leczymy pacjentów korzystając z najnowszych zdobyczy medycyny w zakresie diagnozowania i leczenia chorób psychiatrycznych. Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości odpowie nasza recepcja, w której możecie Państwo również umówić się na wizytę. Zgłoszenia na konsultacje przyjmujemy bezpośrednio w placówce oraz drogą telefoniczną.

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę