Laryngolog

laryngolog grodzisk mazowieckiLaryngolog jest lekarzem specjalizującym się w profilaktyce, diagnozowaniu i leczeniu  chorób narządów głowy i szyi. Główne obszary zainteresowań laryngologa to ucho, krtań, nos i gardło. W zależności od specyfiki schorzenia leczenie laryngologiczne może przyjąć postać leczenia farmakologicznego lub zabiegowego.

Z pomocy laryngologa powinniśmy skorzystać w sytuacji, kiedy doskwierają nam problemy z uszami – uczucie zatkanego ucha, szumy w uszach, ból ucha czy nagłe pogorszenie słuchu. Wskazaniem do wizyty u laryngologa jest również przewlekły katar, krwawienie z nosa i chrapanie. Laryngolog pomoże nam również w przypadku zaburzeń połykania, częstego bólu gardła, nawracającego bólu głowy czy problemów z równowagą.

Laryngolog w NZOZ MEDIKON

W ramach kompleksowej opieki laryngologicznej prywatna przychodnia MEDIKON świadczy usługi medyczne skierowane do pacjentów dorosłych i dzieci. Obok standardowych konsultacji z lekarzem laryngologiem oferujemy:

  • badanie słuchu,
  • dobór aparatów słuchowych,
  • endoskopowe badanie uszu,
  • endoskopowe badanie gardła,
  • endoskopowe badanie krtani,
  • endoskopowe badanie noso-gardła.

Laryngolog Grodzisk Mazowiecki

NZOZ MEDIKON kieruje swoją ofertę do pacjentów z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Jaktorów. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci oferując wizyty prywatne. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizyty oraz kompleksową pomoc, także w zakresie protetyki słuchu. Zapraszamy również do skorzystania z usług otolaryngologa.

Dariusz Konecki

laryngolog

Bartosz Konecki

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie pracuje jako lekarz oddziału Otolaryngologii Szpitala Dziecięcego im. Prof. Dr med. Jana Bogdanowicza przy Ulicy Niekłańskiej 4.