Laryngolog

Dariusz Konecki

Laryngolog

Bartosz Konecki

Laryngolog
IMG_8769

Iryna Drohobycka

Laryngolog

Przyjęcia:
dr Konecki Dariusz

Wtorek, Środa, Piątek 14-19

dr Konecki Bartosz
Czwartek 16-19
Sobota 10-13

dr Iryna
Poniedziałek 17-20

Cennik:
KONSULTACJA LARYNGOLOGICZNA 220 zł
WIZYTA KONTROLNA 120 zł
FIBEROSKOPIA 80 zł
FIBEROSKOPIA Z ZEWNĄTRZ 150 zł
TYMPANOMETRIA 60 zł

PODCIĘCIE WĘDZIDEŁKA (dr Dariusz) 200zł

Bartosz Konecki
Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie pracuje jako lekarz oddziału Otolaryngologii Szpitala Dziecięcego im. Prof. Dr med. Jana Bogdanowicza przy Ulicy Niekłańskiej 4. 

Laryngolog jest lekarzem specjalizującym się w profilaktyce, diagnozowaniu i leczeniu  chorób narządów głowy i szyi. Główne obszary zainteresowań laryngologa to ucho, krtań, nos i gardło. W zależności od specyfiki schorzenia leczenie laryngologiczne może przyjąć postać leczenia farmakologicznego lub zabiegowego.

Z pomocy laryngologa powinniśmy skorzystać w sytuacji, kiedy doskwierają nam problemy z uszami – uczucie zatkanego ucha, szumy w uszach, ból ucha czy nagłe pogorszenie słuchu. Wskazaniem do wizyty u laryngologa jest również przewlekły katar, krwawienie z nosa i chrapanie. Laryngolog pomoże nam również w przypadku zaburzeń połykania, częstego bólu gardła, nawracającego bólu głowy czy problemów z równowagą.

Laryngolog w NZOZ MEDIKON

W ramach kompleksowej opieki laryngologicznej prywatna przychodnia MEDIKON w Grodzisku Mazowieckim świadczy usługi medyczne skierowane do pacjentów dorosłych i dzieci. Obok standardowych konsultacji z lekarzem laryngologiem oferujemy:

  • dobór aparatów słuchowych,
  • endoskopowe badanie uszu,
  • endoskopowe badanie gardła,
  • endoskopowe badanie krtani,
  • endoskopowe badanie noso-gardła.

Laryngolog Grodzisk Mazowiecki , Milanówek oraz Jaktorów

NZOZ MEDIKON kieruje swoją ofertę do pacjentów z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Jaktorów. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci oferując wizyty prywatne. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizyty oraz kompleksową pomoc, także w zakresie protetyki słuchu. Zapraszamy również do skorzystania z usług otolaryngologa.

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę