Ortopeda

ortopeda grodzisk mazowieckiOrtopeda specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób, a także urazów narządu ruchu. Ortopedia obejmuje dolegliwości wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania układu szkieletowego oraz zaburzenia w obrębie więzadeł, stawów, mięśni, ścięgien i nerwów. W tym ostatnim zakresie nierzadko niezbędna okazuje się współpraca ortopedy z neurologiem.

Zakres świadczonych usług

Oferujemy konsultacje ortopedyczne, diagnostykę i leczenie. Diagnozujemy i leczymy szereg schorzeń narządu ruchu, m.in.:

  • choroby kręgosłupa,
  • wady postawy,
  • zmiany przeciążeniowe,
  • choroby biodra,
  • choroby zapalne kości i stawów.

Nasz specjalista leczy i diagnozuje wady wrodzone oraz wady nabyte, jak również pomaga odzyskać pełnię sprawności ruchowej pacjentom po urazach, w tym złamaniach, zwichnięciach i skręceniach. 

Ortopeda Grodzisk Mazowiecki

Pacjentów z gminy Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Jaktorów zainteresowanych konsultacją ortopedyczną zachęcamy do skorzystania z pomocy kliniki medycznej MEDIKON w Grodzisku Mazowieckim. Pacjentów przyjmujemy prywatnie.

Zależy nam na zdrowi i komforcie naszych pacjentów, dlatego każdorazowo staramy się zapewnić dostęp do specjalisty w najkrótszym możliwym terminie. W placówce możecie Państwo dodatkowo skorzystać z diagnostyki RTG oraz pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty.

 

Ortopeda – Tomasz Wisławski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie lekarz oddziału ortopedii i traumatologii szpitala w Płońsku. Zajmuje się leczeniem operacyjnym jak i zachowawczym schorzeń narządu ruchu. Przeprowadza zabiegi operacyjne protezoplastyk stawów biodrowych i kolanowych, artroskopii stawów kolanowych i barkowych, w tym rekonstrukcji zerwanych więzadeł i ścięgien. Ponadto zajmuje się leczeniem operacyjnym nabytych deformacji stóp (np. paluch koślawy). Leczy operacyjnie jak i zachowawczo pełen przekrój schorzeń urazowych czyli złamań kości i skręceń stawów. Wykonuje iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, ostrzyknięcia osoczem bogatopłytkowym, a także blokady sterydowe.