Ortopeda w Grodzisku mazowieckim i Milanówku

Tomasz Wisławski

Ortopeda
103220cb895cc9d3b89b940586319acf

Jakub Bansiewicz

Ortopeda

Przyjęcia:
dr Wisławski Tomasz
Środa 15-19:30

 

dr Jakub Banasiewicz 
Sobota 9-13:00 

Cennik:
KONSULTACJA ORTOPEDYCZNA 220 zł
KONSULTACJA + USG NARZĄDU RUCHU 400 zł
USG NARZĄDU RUCHU 250 zł


INIEKCJA DOSTAWOWA KH/G 120 zł
INIEKCJA DOSTAWOWA- OSOCZE BP 1 000 zł
INIEKCJA KWAS HIALURONOWY- STAWON 700 zł 

Ortopeda – Tomasz Wisławski

Obecnie kierownik oddziału ortopedii i traumatologii szpitala Czerniakowskiego. Zajmuje się leczeniem operacyjnym jak i zachowawczym schorzeń narządu ruchu.

Rodzaje przeprowadzanych zabiegów.

 • Protezoplastyka pierwotna i rewizyjna stawu biodrowego
 • Protezoplastyka pierwotna i rewizyjna stawu kolanowego w tym protezoplastyka zawiasowa przy niestabilnościach więzadłowych
 • Artroskopia stawu kolanowego w tym rekonstrukcja więzadeł krzyżowych przedniego i tylnego, oraz więzadeł pobocznych, zabiegi szycia lub usunięcia uszkodzonych łąkotek ( w zależności od wskazań medycznych)
 • Artroskopia stawu barkowego w tym rekonstrukcja uszkodzonych ścięgien stożka rotatorów, leczenie uszkodzeń obrąbka stawowego typu SLAP oraz zapalenia ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia
 • Operacyjne leczenie niestabilności stawu ramiennego – artroskopowa rekonstrukcja obrąbka stawowego lub zabiegi kostne (typu Latarjet)
 • Korekcja wad nabytych przodostopia (paluch koślawy, sztywny; palce młotkowate.
 • Operacyjne leczenie zespołu cieśni nadgarstka, palców zatrzaskujących oraz tzw przykurczu Dupuytrena
 • Pełen przekrój zabiegów urazowych.

KRÓTKIE TERMINY OCZEKIWANIA NA ZABIEG!!!

 

ORTOPEDA  Jakub Banasiewicz

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Na co dzień zajmuję się leczeniem pacjentów z wszelkimi urazami oraz uszkodzeniami w obrębie narządu ruchu w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie.
W kręgu moich zainteresowań leżą szczególnie endoprotezoplastyki dużych stawów oraz leczenie zapaleń stawów i kości wywołanych zakażeniami.
Serdecznie zapraszam do konsultacji ortopedycznych wszystkich dorosłych pacjentów!

Ortopeda specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób, a także urazów narządu ruchu. Ortopedia obejmuje dolegliwości wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania układu szkieletowego oraz zaburzenia w obrębie więzadeł, stawów, mięśni, ścięgien i nerwów. W tym ostatnim zakresie nierzadko niezbędna okazuje się współpraca ortopedy z neurologiem.

Zakres świadczonych usług

Oferujemy konsultacje ortopedyczne, diagnostykę i leczenie. Diagnozujemy i leczymy szereg schorzeń narządu ruchu, m.in.:

 • choroby kręgosłupa,
 • wady postawy,
 • zmiany przeciążeniowe,
 • choroby biodra,
 • choroby zapalne kości i stawów.

Nasz specjalista leczy i diagnozuje wady wrodzone oraz wady nabyte, jak również pomaga odzyskać pełnię sprawności ruchowej pacjentom po urazach, w tym złamaniach, zwichnięciach i skręceniach. 

Ortopeda Grodzisk Mazowiecki, Milanówek oraz Jaktorów

Pacjentów z gminy Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Jaktorów zainteresowanych konsultacją ortopedyczną zachęcamy do skorzystania z pomocy kliniki medycznej MEDIKON w Grodzisku Mazowieckim. Pacjentów przyjmujemy prywatnie.

Zależy nam na zdrowi i komforcie naszych pacjentów, dlatego każdorazowo staramy się zapewnić dostęp do specjalisty w najkrótszym możliwym terminie. W placówce możecie Państwo dodatkowo skorzystać z diagnostyki RTG oraz pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty.

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę