Badania ultrasonograficzne w Grodzisku mazowieckim i Milanówku

Badania ultrasonograficzne należą do jednych z najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych. USG jamy brzusznej pozwala na skuteczne wykrywanie wielu stanów chorobowych bez ingerencji w ciało pacjenta. O bezpieczeństwie przeprowadzanych badań USG świadczy fakt, iż są one powszechnie wykorzystywane przez ginekologów i położników do kontrolowania prawidłowego rozwoju płodu na każdym etapie ciąży.

Ultrasonografia jest badaniem obrazowym, które umożliwia zobaczenie wielkości oraz kształtu narządów wewnętrznych, także jak w przypadku USG kolan czy USG bioderek struktur kostnych i chrząstek. Na obrazie USG obok narządów oraz kości widoczne są także wszelkie zmiany i nieprawidłowości w postaci guzów, mięśniaków, zmian nowotworowych i zwyrodnieniowych.

USG w Grodzisku mazowieckim

Działająca przy prywatnej klinice MEDIKON w Grodzisku Mazowieckim Pracownia USG oferuje kompleksowe badania ultrasonograficzne. Wykonujemy badania USG dzieci i osób dorosłych. Pacjenci rejestrowani są na badania prywatnie, ze skierowania specjalistów współpracujących z NZOZ MEDIKON.

Na potrzeby naszych pacjentów wykonujemy m.in.:

  • USG ciąży
  • USG jamy brzusznej,
  • USG kolan,
  • USG tarczycy
  • USG jąder,
  • USG prostaty,
  • USG ślinianek.

Nasza Pracownia USG kieruje swoje usługi do mieszkańców gmin Grodzisk Mazowiecki i Jaktorów. Zapewniamy diagnostykę w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt wraz z opisem badania wykonanym przez wykwalifikowanego radiologa. Badania USG przeprowadzamy po wcześniejszej rejestracji.

LEKARZE WYKONUJĄCY USG W NASZEJ KLINICE W GRODZISKU MAZOWIECKIM

KONRAD DYLEWSKI

LEK. RADIOLOG

WOJCIECH BIENIAS

LEK. CHIRURG, LEK. RADIOLOG

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę