Ortodonta W GRODZISKU MAZOWIECKIM

unnamed

Ksymena Sikora

Ortodonta

Klaudia Chilarzewska

Ortodonta

Lek. dent. Klaudia Chilarzewska
Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie
Medycznym. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym młodzieży i osób dorosłych aparatami stałymi oraz systemem nakładkowym Invisalign. Stosuje nowoczesne metody leczenia ortodontycznego w celu uzyskania prawidłowej pozycji zębów oraz relacji zgryzowej.
Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestniczka kursu specjalizacyjnego z ortodoncji Master of Science in Orthodontics na austriackim Uniwersytecie w Krems an der Donau. Chcąc zagwarantować najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów, w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach.

 

Ortodonta to specjalista z zakresu stomatologii, który zajmuje się leczeniem wad zgryzu, leczeniem wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Ortodonta leczy zarówno wady wrodzone, jak i te nabyte. Z jego pomocy mogą korzystać dzieci, młodzież i dorośli. Nie ma żadnych przeciwwskazań do rozpoczęcia leczenia ortodontycznego przez osoby dorosłe.

Leczenie ortodontyczne odbywa się w oparciu o aparaty ortodontyczne. Należą do nich aparaty ruchome i stałe, w tym także szereg innowacyjnych rozwiązań charakteryzujących się wysoką estetyką i dyskrecją przy jednoczesnym zachowaniu skuteczności leczenia. Leczenie ortodontyczne powinno przebiegać przy ścisłej współpracy ortodonty i stomatologa.

Zakres usług NZOZ MEDIKON

Prywatna przychodnia MEDIKON realizuje kompleksowy zakres usług ortodontycznych. Nasz ortodonta pomaga pacjentom, u których zdiagnozowano wady zgryzu i/lub nieprawidłowości zębowe. Działamy w oparciu o sprawdzone metody leczenia poparte najnowocześniejszymi osiągnięciami technicznymi. Zapewniamy kompleksową diagnostykę oraz szerokie spektrum wariantów leczenia, które dopasowujemy do budżetu pacjenta.

Ortodonta Grodzisk Mazowiecki, Milanówek

Nasza placówka współpracuje z wykwalifikowanym i doświadczonym ortodontą. Na konsultacje ortodontyczne zapraszamy przede wszystkim pacjentów z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki i Jaktorów. Po więcej szczegółów zapraszamy do recepcji naszej przychodni. Wszelkich informacji udzielamy również drogą telefoniczną.

Usługi z zakresu leczenia ortodontycznego są świadczone wyłącznie w ramach prywatnej opieki medycznej.

 

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie, umów wizytę, zamów receptę