Dermatolog

dermatolog grodzisk mazowieckiDermatolog to specjalista zajmujący się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także chorobami skóry i jej przydatków oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi. Z dermatologiem konsultujemy wszelkie niepokojące zmiany skórne, a także stany chorobowe w obrębie włosów i paznokci. W zależności od przyczyny powstawania tych zmian dermatolog może zalecić konsultację z alergologiem.

Badania i zabiegi dermatologiczne w NZOZ MEDIKON

W trosce o zdrowie i komfort Naszych Pacjentów oferujemy szerokie spektrum badań i zabiegów dermatologicznych. Nasi dermatolodzy specjalizują się w konsultacjach z zakresu chorób skóry, włosów i paznokci, a także diagnostyce dermatologicznej. Oferta badań i zabiegów przeprowadzanych w prywatnej klinice MEDIKON obejmuje:

  • usuwanie łagodnych zmian (elektrokoagulacja, krioterapia),
  • dermatoskopię cyfrową (diagnostyka znamion i profilaktyka czerniaka),
  • fototerapię chorób skóry (łuszczyca, bielactwo AZS).

Dermatolog Grodzisk Mazowiecki

Pacjentów zainteresowanych konsultacją dermatologiczną, badaniem lub konkretnym zabiegiem leczniczym zachęcamy do skorzystania z pomocy kliniki medycznej MEDIKON. Nasza przychodnia świadczy usługi medyczne na rzecz pacjentów z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów i Milanówek.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z recepcją przychodni w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty oraz uzyskania informacji na temat cennika konsultacji i zabiegów. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości nasz personel pozostaje do Państwa dyspozycji.

Joanna Rudowska-Okrasko

lek. dermatolog-kosmetolog